Využijte našich služeb, jsme zde pro vás.

Jsme tady, abychom uspokojili přání každého zákazníka. Od poradenství jak správně vybrat kámen pro Váš účel, přes zajištění dopravy. Samozřejmostí je zakázková výroba. Dokážeme vyhovět i nejnáročnějším zákazníkům a jejich přání.

Doprava materiálu

Zajišťujeme dopravu prověřenými sluvními dopravci. Od malých závozů až po nákladní vozy s tonáží od 5 do 35 tun. Jsme tak schopni dovézt náš kámen až na Vaši stavbu nejšetrnějším způsobem přímo z našeho lomu. Ceny máme příznivé a plníme termíny. Je nám jasné, že váš čas je drahý, proto se snažíme vše pečlivě naplánovat a splnit. Zavolejte nám a domluvíme spolu podmínky.

Zakázková úprava kamene

Potřebujete kámen upravit jiným způsobem, než který je uveden u ceníkových standardních výrobků? Samozřejmě je to možné. S naší technikou jsme schopni vyhovět Vašemu přání a materiál upravíme štípáním, nebo řezáním až do tloušťky 15 cm. Prohlédněte si naši galerii a poznejte naše možnosti. Určitě si vyberete.

Individuální požadavky na kámen

Potřebujete individuální tvar, nebo máte opravdu specifické přání na velikost kamene? Určitě nám dejte vědět. Budete překvapeni našimi možnostmi. Chybí Vaší zahradě dominantní designový prvek? Chcete být opravu originální? Přijeďte se k nám podívat, nebo nám zavolejte. Umíme dodat kámen od několika kilogramů až po desítky tun.

Poradenství

Nelámejte si s tím hlavu. Od lámání jsme tady my a umíme to dobře. Rádi vám zodpovíme jakoukoliv otázku v oblasti použití našeho kamene v oblasti stavebnictví a práce s ním. Řešíte technologickou otázku u vaší zakázky? Opravdu si tím nelámejte hlavu a zavolejte nám. Náši lidé ví o kamení opravdu hodně a rádi vám poradí. Věnujte svůj čas důležitějším věcem a otázky na kámen nechte na nás.